SPEKTAKL ODWOŁANY - Marcin Połoniewicz - "Pan Ząbek SAM w mieście" w CH Jantar


Pokaz iluzji dla dzieci to świetna zabawa dla małych i dużych. Dzięki doskonałemu kontaktowi z publicznością Pan Ząbek zabiera widzów w podróż w świat iluzji, dając im mnóstwo radości i śmiechu. 

W czasie pokazu dzieci poznają niezwykłego asystenta Alfreda, dowiedzą się jakie zwierzę mieszka w magicznym cylindrze, mogą też stanąć na scenie i zamienić się w czarodzieja. 

Każdy uczestnik zabawy otrzyma drobny upominek i będzie mógł zobaczyć, jak pracuje prawdziwy iluzjonista. Występy zawsze są dopasowane tematycznie do wieku dzieci, dzięki czemu spotkanie z Panem Ząbkiem pozostanie na długo w pamięci dzieci. Prowadzący nie zapomina również o dorosłych widzach, którzy docenią drugie dno dowcipów.

Czas spektaklu to 45 min.


Marcin PołoniewiczIluzja jest jego pracą i największą pasją, którą dzieli się z widzami poprzez występy sceniczne, stand-up i close-up. Świetnie czuje się zarówno w świetle reflektorów prezentując wielką iluzję, jak i w kameralnej przestrzeni z jedną walizką. Stand-up opiera na trikach iluzjonistycznych, zaskakujących zwrotach akcji i gagach sytuacyjnych. W przestrzeniach, w których brak miejsca na iluzję sceniczną, doskonale sprawdza się forma close-up. Prezentuje wtedy efekty magiczne na wyciągnięcie ręki widza: sprawia, że jego przedmioty użytku osobistego stają się rekwizytem w triku, a dzięki bliskiemu kontaktowi pod koniec efektu może on sam sprawdzić jego wiarygodność.

Prezentuje swoje spektakle na największych festiwalach cyrkowych w Polsce: "Carnavał Sztukmistrzów" z Lublina i "Ofca" z Oleśnicy. Współpracował z teatrem lalek "Baj Pomorski"z Torunia, teatrem Pantomimy z Wrocławia, teatrem Dramatycznym w Warszawie, teatrem Polskim z Wrocławia i Teatrem Avatar z Legnicy. Znany z występów w programach TV "Mam Talent", "Mali giganci" i "Magicy z ulicy"